Počet položek: 0 0,- CZK

Zpracování osobních údajů

1. Vzhledem k tomu, že vstoupilo v platnost „Nařízení evropského parlamentu a rady (EU) o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů po Evropské unii“, je naše povinnost upozornit naše potenciální zákazníky jak bude nakládáno s jejich OSOBNÍMI ÚDAJI.

1.1. V případě zpracování osobních údajů za účelem realizace dodání zboží bude použito „jméno a příjmení, fakturační popřípadě dodací adresa, telefonní číslo (v případě nejasnosti nebo změně objednávky), e-mailové adresa (pro potvrzení objednávky, popřípadě kontaktu z důvodu upřesnění objednávky)“. Bez těchto poskytnutých údajů není realizace objednávky možná. Popřípadě, že objednávku realizuje společnost, požadujeme ještě k jejímu plnění „název společnosti, IČO, popřípadě DIČ)

1.2. Dále informujeme, že údaje z 1.1. poskytujeme dopravním společnostem za účelem doručení zboží.

1.3. Zaškrtnutím políčka se zasíláním novinek potvrdíte svůj souhlas, že Vám cca 2x měsíčně bude zaslán na uvedený email newsletter naší společnosti.

1.4. Každý, kdo dá souhlas se zpracováním svých osobních údajů, má právo na to, že pokud o to požádá, bude jeho emailová adresa vymazána z našeho seznamu adres a již mu nebude odesláno žádné sdělení.

2. V případě odstoupení od kupní smlouvy na zboží zakoupené na www.iobchudek.cz bude společnost iobchudek.cz zpracovávat údaje zákazníka o jeho bankovním spojení:
1. z kterého byla přijata platba, při výběru platební metody „platba zálohovou fakturou“.
2. poskytnutí bankovního spojení kupujícím pro vrácení peněžní částky za zakoupené zboží v případě reklamace.
Tyto poskytnuté osobní údaje bude společnost iobchudek.cz zpracovávat pouze v nezbytném (poskytnutém) rozsahu a jen po dobu nutnou pro provedení příslušné peněžní transakce a současně k prokázání skutečnosti, že uhrazená kupní cena byla zákazníkovi vrácena na bankovní účet uvedený zákazníkem (poskytnutá záruka na zboží). Poskytnutí těchto osobních údajů je nezbytným předpokladem pro vrácení uhrazené kupní ceny zákazníkovi bezhotovostním převodem, a jedná se tak o bezsouhlasové zpracování.

3. Subjektům údajů, jejichž osobní údaje společnost iobchudek.cz zpracovává, náležejí při naplnění předpokladů stanovených právními předpisy následující práva spojená se zpracováním jejich osobních údajů:

I. právo na přístup k osobním údajům spočívající v právu obdržet bezplatně na základě žádosti informace o tom, které jejich osobní údaje společnost iobchudek.cz zpracovává:
II. právo na opravu jejich zpracovávaných osobních údajů
III. právo na výmaz jejich zpracovávaných osobních údajů
IV. právo na omezení zpracování jejich osobních údajů
V. právo na přenositelnost osobních údajů
VI.právo kdykoli odvolat udělený souhlas se zpracováním osobních údajů, pokud je souhlas právním základem pro příslušné zpracování osobních údajů (tj. pro zasílání newsletteru a dalších reklamních sdělení).

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace