Pro kutily (barvy, laky, aj.) » Mořidla a laky

AktivLak S 1119 lak na lodě - syntetický, rychleschnoucí, lesklý pro interiér i exteriér 0,6l

AktivLak S 1119 lak na lodě - syntetický, rychleschnoucí, lesklý pro interiér i exteriér 0,6l
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka viz. obal produktu
Kód položky 0091001665
Cena bez DPH 112,39 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 135,99 CZK
ks
  • Podrobný popis
AktivLak S 1119 lak na lodě - syntetický, rychleschnoucí, lesklý pro interiér i exteriér s UV filtrem

Aktivlak S 1119 je určen pro venkovní i vnitřní lesklé nátěry dřeva a kovů a především lodí (a to i částí, které jsou trvale pod ponorem # ve sladké vodě), dále zahradních pergol, plotů, dřevěného nábytku, venkovních dveří, sportovního náčiní a předmětů, na které působí celoročně déšť. Také doporučujeme i k nátěrům kovů, které jsou součástí dřevěných předmětů, které natíráme. Zaschlý nátěr má dobrou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Lak je vysoce lesklý tvrdý a hladký, použitelný v interiéru i exteriéru. UV filtr výrazně zabraňuje stárnutí nátěrového filmu. Lak má velmi dobrou odolnost ve vlhkém prostředí. Lak doporučujeme i k nátěrům kovů, které jsou součástí dřevěných předmětů.

Tip pro pěkné a trvanlivé ošetření předmětů ze dřeva: Doporučujeme pro zvýraznění struktury dřeva použít lazury Aktivlazur nebo probarvovací lihová mořidla Kittfort Dřevo. Jako poslední vrstvu doporučujeme použít tento lodní lak AktivLak S 1119 ke zvýšení lesku, tvrdosti, trvanlivosti nátěru a zvýraznění kresby dřeva.

Pro dosažení kvalitního výsledku lakujeme ve více slabších vrstvách cca. 30mikrónů na jednu vrstvu. Jestli se nevhodným skladováním na povrchu laku vytvoří škralup po jeho odstranění se lak může dál používat.