Pro kutily (barvy, laky, aj.) » Mořidla a laky

AktivLak S 1051 epox. lak jednosložkový - rychleschnoucí, tvrdý, lesklý 0,35l (Kittfort)

AktivLak S 1051 epox. lak jednosložkový - rychleschnoucí, tvrdý, lesklý 0,35l  (Kittfort)
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka viz. obal produktu
Kód položky 0091001670
Cena bez DPH 94,58 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 114,44 CZK
ks
  • Podrobný popis
AktivLak S 1051 epox. lak jednosložkový - rychleschnoucí, tvrdý, lesklý s UV filtrem pro interiér i exteriér

Aktivlak S 1051 je určen pro venkovní i vnitřní průhledné lesklé nátěry dřeva (nábytku, obložení, stropních podhledů) korku, dřevovláknitých desek, překližek, k napouštění dalších savých podkladů, k lakování ocelových výrobků, drátů apod. Není určen pro styk s potravinami, pitnou vodou ani pro nátěry hraček a dětského nábytku. Lak je dobře přilnavý, rychle zasychá a po vytvrzení je vysoce lesklý a tvrdý. Odolává některým zředěným chemikáliím, omývání vodou i se saponáty. Zaschlý nátěr má velmi dobrou odolnost vůči povětrnosti, UV záření, chemickým vlivům, vlhkosti a vodě. Lak doporučujeme i k nátěrům kovů, které jsou součástí dřevěných předmětů.

Tip pro pěkné a trvanlivé ošetření předmětů ze dřeva: Doporučujeme pro zvýraznění struktury dřeva použít lazury Aktivlazur nebo probarvovací lihová mořidla Kittfort Dřevo. Jako poslední vrstvu doporučujeme použít tento univerzální lak AktivLak S 1051 ke zvýšení lesku, tvrdosti, trvanlivosti nátěru a zvýraznění kresby dřeva.

Pro dosažení kvalitního výsledku lakujeme ve více slabších vrstvách cca. 30mikrónů na jednu vrstvu. Jestli se nevhodným skladováním na povrchu laku vytvoří škralup po jeho odstranění se lak může dál používat.