Pro kutily (barvy, laky, aj.) » Mořidla a laky

AktivLak S 1009 na chaty a chalupy - syntetický, rychleschnoucí, lesklý 0,6l

AktivLak S 1009 na chaty a chalupy - syntetický, rychleschnoucí, lesklý 0,6l
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka viz. obal produktu
Kód položky 0091001660
Cena bez DPH 108,68 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 131,50 CZK
ks
  • Podrobný popis
AktivLak S 1009 na chaty a chalupy - syntetický, rychleschnoucí, lesklý s UV filtrem pro interiér i exteriér

Aktivlak S 1009 je určen pro venkovní i vnitřní lesklé nátěry dřevěných předmětů a to především chat, oken, plotů, pergol a předmětů vystavených povětrnostním vlivům. Zaschlý nátěr má velmi dobrou odolnost vůči povětrnostním vlivům. Lak je vysoce lesklý, tvrdý a hladký, použitelný jak v interiéru tak i exteriéru. UV filtr výrazně zabraňuje stárnutí náťěrového filmu. Lak má velmi dobrou odolnost i ve vlhkém prostředí. Lak doporučujeme i k nátěrům kovů, které jsou součástí dřevěných předmětů.

Tip pro pěkné a trvanlivé ošetření předmětů ze dřeva: Doporučujeme pro zvýraznění struktury dřeva použít lazury Aktivlazur nebo probarvovací lihová mořidla Kittfort Dřevo. Jako poslední vrstvu doporučujeme použít tento lak AktivLak S 1009 ke zvýšení lesku, tvrdosti, trvanlivosti nátěru a zvýraznění kresby dřeva.

Pro dosažení kvalitního výsledku lakujeme ve více slabších vrstvách cca. 30mikrónů na jednu vrstvu. Jestli se nevhodným skladováním na povrchu laku vytvoří škralup po jeho odstranění se lak může dál používat.